Designing and producing software applications

یکی از بارزترین ویژگی ها و توانایی های شرکت رهپویان اندیشه نوین پرداز، طراجی و پیاده سازی نرم افزار با توجه به نیازهای مشترین خود میباشد.

آنچه مورد نیاز شما و سازمان شما باشد را ما برایتان پیاده سازی و اجرا خواهیم کرد. کارشناسان ما از اولین قدم یعنی نیازسنجی، تحلیل، طراحی، تولید و پیاده سازی تا قدم نهایی که اسقرار سامانه نرم افزاری میباشد، در کنار شما خواهند بود.

نگران نباشید! پس از پیاده سازی و اجرای نهایی سامانه نیز ما شما را تنها نمیگذاریم؛ پس از تحویل اولیه، ما نظرات شما را خواهیم شنید و در صورت نیاز با توجه به نظرات کارشناسان سازمان و شرکت شما، تغییرات لازم را پیاده سازی خواهیم کرد. چنانچه در زمان استفاده از نرم افزار نیز به خطا بر بخورید، باگ های احتمالی مشخص شده، به واحد مربوطه ارجاع داده خواهد شد و تمامی خطاها در کوتاهترین زمان بر طرف میگردند. پس از استفاده از سامانه، چنانچه متوجه شوید که سیستم فعلی پاسخگوی تمام نیازهای شما نمیباشد، در حداقل زمان ممکن، امکانات جدید مورد نظر شما به سامانه اضافه خواهند شد.

تیم کارشناسان و برنامه نویسان شرکت ما، پیاده سازی و اجرای بهترین سیستم های نرم افزاری با حداقل خطا را برایتان به ارمغان می آورند.